Predaj

Rodinný dom

Rezervované/Predaj 3-izb. rodinný dom v obci Miloslavov - Alžbetin Dvor.

Poloha:

Miloslavova - Alžbetin Dvor

Typ:

Predaj

Stav:

Novostavba

Úžitková plocha:

72 m2

Veľkosť pozemku:

310 m2

Ulica:

Hviezdoslavova

Cena nehnuteľnosti:

227 700 €

Prever hypotéku
Vytlačiť ponuku

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo výhradom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izb. byt v Rodinnom dome s dvoma bytovými jednotkami. Nachádza sa na prízemí Rodinného domu (s 2 bytovými jednotkami), ktorý je riešený ako jednopodlažný bungalov. 

BYT:
Úžitková plocha: 72,06 m2.
Pozemok: 284 m2 + prístupová cesta o výmere 53 m2, z ktorej je vo vlastníctve 1/2.
Dispozícia bytu:
Vstupná hala, chodba, dve spálne, obývacia izba z ktorej je východ na terasu, kuchynský kút, komora, kúpeľňa s WC.
Kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi: elektrická rúra, indukčná varná doska, komínový nerezový digestor, umývačka riadu, drez akrylátový, batéria páková. Kúpeľňa s WC (GEBERIT), rohová vaňa, keramický obklad, umývadlo so skrinkou. V kúpeľni sa nachádza aj elektrický kotol značky TUV Ariston na ohrev teplej vody. V izbách plávajúca podlaha, chodba a kúpeľňa dlažba. Veľkou výhodou je komora/špajza s oknom ktorá sa nachádza pri kuchyni. V kúpeľni a kuchyni sa nachádza okno, čo príjemne presvetluje celý priestor a taktiež je zabezpečené vetranie. Vykurovanie bytu je elektrické a v každej miestnosti sa dá nastaviť na požadovanú teplotu.
V chodbe sa nachádza sťahovateľný výlez na podkrovie, ktoré je možné využívať ako skladové priestory, nachádza sa tam aj elektrina a svetlo.
Stavba:
Strešná krytina BRAMAC, okná a dres izolačné trojsklo, sieťky, na oknách vnútorné a vonkajšie parapety, vnútorné žalúzie. Fasádny zatepľovací systém Polystyrén hr. 150, soklový styrodur 50, podlahový styrodur hr. 60, špaletový polystyrén hr 20-30. Zásuvky a vypínače LEGRAND VALENA. Predpríprava na klimatizáciu, predpríprava na alarm systém. Dom je napojený na vodovodnú prípojku, elektrinu, kanalizáciu, plyn je na ceste. Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2017. 

Pozemok:
Rovinatý, okrasné dreviny a trávnatý porast. Na pozemku sa nachádza ja zásuvka a osvetlenie. Pozemok je oplotený betónovým plotom o výške 2 m. Otvárateľná elektrická brána na diaľkové ovládanie.

ORIENTÁCIA:
Obývacia izba s terasou: JUH, ZÁPAD a SEVER
Spálňa a komora: JUH
Kúpeľňa izba: SEVER
Pozemok slnečný s celodenným slnkom.

LOKALITA:
Obec Miloslavov ponúka výbornú občiansku vybavenosť. Vzdialenosť z Podunajských Biskupíc cca 9 km, z Centra Bratislavy cca 20 km. Byt sa nachádza v novovytvorenej lokalite rodinných a bytových domov v Miloslavove v časti Alžbetin dvor. V blízkosti zastávka autobusu a železničnej  zastávky. Občianska vybavenosť v obci: škola, pošta, lekár, zubár, reštaurácie, obchody s potravinami. V okolí nehnuteľnosti park, lesí a veľa zelene.

KONTAKT:
M. Zukal, RSc.
tel.: 0911 546 829


VLASTNOSTI

Cena 227 700 €
Druh Rodinný dom
Úžitková plocha 72 m2

Hypotekárna kalkulačka

Maklér

No image

Marek Zukal, RSc.

alfa.saluto@gmail.com

0911 546 829

Ponuka makléra

Kontaktovať makléra